تیپ تیک | سایت  آگهی های تخصصی صنعت مدو پوشاک
تیپ تیک | سایت  آگهی های تخصصی صنعت مدو پوشاک

تیپ‌ تیک چیست؟

تیپ‌‌تیک بزرگترین مرجع ارائه خدمات آگهی در زمینه مد و پوشاک است که سعی دارد ارتباط وسیع‌تری بین تولید‌کننده‌های بزرگ منسوجات و خریدارهای این دسته از محصولات برقرار نماید .

امکان ثبت آگهی در تمامی استان‌ها و شهرهای بزرگ ایران در سایت تیپ تیک وجود دارد و کاربران ‌می‌توانند با تفکیک شهر و محله آگهی‌های نزدیک به خود را مشاهده کرده و اقدام به خرید کالا یا خدمات در خارج از تیپ‌تیک نمایند.

تیپ‌تیک در اصل یک پلتفرم همه جانبه برای نیازهای تمام فعالان حوزه مد و پوشاک است که سعی دارد با رونق و گسترش این شغل و حرفه‌ در سطح وسیع‌تری از تولیدات داخلی هم حمایت کند و در آینده‌ی نه چندان دور این فعالیت‌ها را در سطح بین الملل هم پوشش دهد.

خدمات تیپ تیک

تیپ تیک با توجه به نیاز کاربران خدمات متفاوتی ارائه می‌دهد. خدمات تیپ تیک شامل:

معرفی شرکت‌ یا برند شما،

معرفی نمایشگاه های مرتبط در زمینه مد و پوشاک

ثبت اعطای ‌نمایندگی از طریق انتشار آگهی

امکان ویژه کردن آگهی ها و نمایش آگهی به تعداد زیادی از مخاطبان

چرا تیپ‌تیک؟

امروزه سایت‌ها و پلتفرم‌های بسیاری برای ثبت‌آگهی وجود دارد که هر کدام به تنهایی جامع و پیشرفته هستند اما تفاوت تیپ‌تیک با سایر پلتفرم‌ها این است که تیپ‌تیک به صورت ارائه تخصصی آگهی در زمینه مد و پوشاک فعالیت می‌کند که این امر ارزش آگهی شما را دوچندان می‌کند و پاسخگوی بهتری برای نیازهای شما و کاربران است. ما برآنیم که این بازار بزرگ داخلی و بین المللی را در فضای مجازی به شما ارائه دهیم .

فرصت های شغلی در ‌تیپ‌تیک

علاوه بر خدماتی که گفته شد ، تیپ‌تیک دو خدمت دیگرهم با انتشارآگهی به شما ارائه می دهد:

1)شما میتوانید با انتشارآگهی آموزشی، هنر و حرفه‌ی خود را در زمینه صنعت مد و پوشاک با برگزاری دوره‌های حضوری یا غیرحضوری(آنلاین) به مشتاقان فعالیت در این زمینه انتقال دهید و اینگونه هم برای خود و هم دیگران فرصت شغلی ایجاد کنید.

2) اگر شما حرفه یا استعدادی در زمینه صنعت مد و پوشاک دارید میتوانید از طریق آگهی‌های استخدامی ثبت شده در تیپ تیک شغل موردنظر و مناسب خود را پیدا کنید و یا با ثبت‌آگهی استخدامی نیروی موردنیاز خود را استخدام و اینگونه برای دیگران فرصت شغلی ایجاد کنید.

عمده-فروشی-پوشاک-پوشاک-عمده-لباس-عمده-مردانه-زنانه-بچگانه2