تیپ تیک | سایت آگهی های تخصصی صنعت مدو پوشاک
تیپ تیک | سایت آگهی های تخصصی صنعت مدو پوشاک
نکات مهم در رابطه با آگهی پربازده- ثبت اگهی رایگان پربازده- آگهی پربازدید-تیپ تیک مرجع تخصصی آگهی های صنعت مد و پوشاک

8 نکته کلیدی برای ثبت آگهی پربازده

هدف از تبلیغات و ثبت آگهی چیست؟ این سوالی است که همه ما جوابش را می‌دانیم. علت اصلی تبلیغات بیشتر دیده شدن و افزایش فروش است. خیلی از ما مبالغ زیادی را صرف تبلیغات کردیم اما نتیجه دلخواهی بدست نیاوردیم. در این مقاله 8 نکته کلیدی برای ثبت آگهی پربازده را برای شما شرح می‌دهیم تا در تیپ تیک تجربه آگهی ارزان و به صرفه و همچنین آگهی پربازده و پربیننده را داشته باشید. پس این مطلب را به هیچ عنوان از دست ندهید و تا انتهای این صفحه همراه ما باشید.

 

8 نکته کلیدی برای ثبت آگهی پربازده:

روزانه میلیون‌ها آگهی در سایت‌های مختلف مثل دیوار، شیپور، نیاز روز، نیازمندی‌ها، و دیگر سایت‌های آگهی ثبت و منتشر می‌شوند؛ اما چندتا از این آگهی‌ها بازخورد و بازدید خوب و بالایی دارند؟ جواب این است که بیشتر از 90 درصد آگهی‌هایی که در سراسر دنیا منتشر می‌شوند، بازخورد مطلوبی ندارند.

در خیلی از سایت‌ها برای ثبت آگهی و تبلیغات باید مبلغ زیادی را هزینه کنید. حال اگر نتیجه دلخواهتان را کسب نکنید بازهم می‌توانید به تبلیغات اعتماد کنید؟ کارشناسان ما هرروز با تعداد زیادی از افراد صاحبان تولیدی و فروشگاه‌های پوشاک که نمونه‌کارهای بینظیری هم دارند، تماس می‌گیرند و چیزی که می‌شنوند این است:( ما در سایت … تبلیغات انجام دادیم و آگهی ثبت کردیم اما نتیجه‌ای نگرفتیم پس به تبلیغات و انتشار آگهی در سایت شما هم نیازی نداریم!) این موضوع کاملا قابل درک است و ما امروز راز پربازده بودن یک آگهی را به طور کاملا تخصصی برای شما فاش خواهیم کرد.

 

1.عکس آگهی شما 80 درصد راه پربازده بودن آگهی است!

اولین بخش که مخاطب از آگهی شما می‌بیند، عکس یا عکس‌هایی است که برای آگهی خود انتخاب کردید. پس سعی کنید عکس‌های با کیفیت و با نور خوب بگیرید. استفاده از عکس محصولاتی که توسط مدل‌های خوب و زیبا تنپوش شده، مخاطب را به سمت صفحه آگهی شما جذب می‌‎کند. به تصویر شاخص هم دقت کنید. تصویر شاخص اولین تصویری است که در آگهی‌ شما قرار می‌گیرد؛ پس درواقع نماینده و معرف آگهی شماست. سعی کنید زیباترین عکس را با زیباترین رنگ محصولتان برای تصویر شاخص انتخاب کنید.

دقت کنید که عکس‌ها نه تنها برای مخاطب، بلکه برای گوگل هم اهمیت زیادی دارد. پس به نام عکس هم برای قرار گرفتن عکس محصولتان در صفحه images گوگل، دقت کنید. به طور مثال اگر آگهی شما شامل تیشرت عمده مردانه است، نام عکس‌های انتخابی شما باید تیشرت عمده مردانه، خرید تیشرت عمده مردانه، تولیدی تیشرت عمده مردانه و نظیر این‌ها باشد تا گوگل آنها را شناسایی کند و هنگام جستجو برای خرید تیشرت عمده مردانه به کاربران خود نمایش دهد.

 

2.برای آگهی‌تان کلمه کلیدی انتخاب کنید!

برای اینکه گوگل بتواند آگهی‌ شمارا ایندکس کند، یک کلمه کلیدی برای آگهی خود انتخاب کنید. ابتدا باید به محصول خود توجه کنید و فکر کنید که مشتریان شما با چه نامی برای خرید محصولتان در گوگل جستجو می‌کنند. برای مثال اگر قصد انتشار آگهی فروش صندل بچگانه را دارید، کلمه ای مثل (صندل دخترانه) را انتخاب کنید و در عنوان و توضیحات آگهی‌تان چندبار از آن استفاده کنید.

 

3.عنوان آگهی شما باید جذاب و کاملا شفاف باشد!

مخاطب بعد گذشتن از فیلتر عکس شاخص در صفحه آگهی‌ها، به عنوان آگهی توجه‌ می‌کند. عنوان آگهی‌ شما باید واضح و معرف مختصر محصول شما باشد. توجه کنید که کلمات برای گوگل خیلی مهم هستند. پس در عنوان آگهی‌تان از کلماتی استفاده کنید که می‌خواهید با آنها توسط گوگل شناخته شوید.

به طور مثال اگر قصد انتشار آگهی یک چرخ خیاطی کامپیوتری مدل XL601 با قابلیت گلدوزی را دارید، اگر بنویسید چرخ خیاطی ژانومه مدل XL601 با قابلیت گلدوزی کامپیوتری شما مخاطب را در مرحله مدل محصول از دست دادید، زیرا کمتر کسی با مدل چرخ خیاطی‌ها آشناست. چنین عنوانی برای مخاطب جذاب نیست. پس عنوان درست به این صورت است: چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه مدل XL601. چرا واژه (کامپیوتری) از عنوان حذف شد؟ چون این ویژگی در تصویر محصول قابل مشاهده بوده و بنابراین عنوان را کوتاه تر کردیم تا حوصله مخاطب از خواندن کلمات بیش از اندازه سر نرود. به این ترتیب شما اطلاعات محصول را با ترتیبی که مخاطب می‌خواهد بداند برای او بیان کردید، پس وارد صفحه آگهی می‌شود تا درباره سایر اطلاعات محصول نیز مطلع شود.

 

4.توضیحات آگهی باید کامل و واضح باشد!

توضیحات در ثبت آگهی پربازده نقش پررنگی دارند. اگر شما قصد خرید پیراهن مردانه را داشته باشد، انتظار دارید از توضیحات آگهی پیراهن مردانه موردپسندتان چه اطلاعاتی کسب کنید؟ در توضیحات این آگهی باید تماااام مشخصات محصول به طور کامل و جامع ثبت شود. سعی کنید از یه قالب منسجم مانند قالب زیر در توضیحات آگهی خود استفاده کنید:

 • مدل محصول
 • فروش عمده یا خرده
 • جنس پارچه
 • سایزبندی
 • رنگبندی
 • قیمت محصول
 • تعداد در جین(در صورت فروش عمده)
 • حداقل تعداد خرید( در صورت فروش عمده)
 • خرید به صورت حضوری یا آنلاین یا هردو
 • نحوه ارسال
 • امکان سفارش گیری محصول هست یا خیر
 • آدرس برای مراجعه حضوری(در صورت فروش حضوری)
 • شماره تماس
 • نام و نام خانوادگی مدیریت

 

5. دسته بندی مناسب را انتخاب کنید!

تقریبا تمامی سایت‌های آگهی دارای قابلیت جستجو از طریق دسته بندی هستند. بنابراین انتخاب دسته مناسب از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. اما نگران نباشید. تیم تیپ تیک آگهی ثبت شده توسط شمارا اول چک و بعد منتشر می‌کنند که این چک کردن شامل انتخاب دسته بندی توسط شما هم می‌شود.

 

6. لوکیشن خود را ثبت کنید!

تعداد سایت‌های کمی هستند که قابلیت ثبت لوکیشن را در اختیار شما قرار دهند. تیپ تیک یکی از این سایت‌هاست. اما چرا ثبت لوکیشن در تیپ تیک حائز اهمیت است؟ به دو  دلیل:

 1. با ثبت لوکیشن خود، موقعیت مکانی شما در نقشه کلی و سراسری تیپ تیک هم ثبت می‌شود. فایده این امر این است که تمام افراد درنزدیکی شما یا حتی در شهر شما می‌توانند فروشگاه یا تولیدی ثبت شده شمارا روی نقشه ببینند. اینگونه شما تمام مخاطبان افراد خود را جذب خواهید کرد.
 2. مشتری شما می‌تواند با لوکیشن ثبت شده توسط شما به تپسی، اسنپ، ویز، نشان، مپ و هر نرم افزار ناوبری دیگری به شما مراجعه کند.

7. شهر و استان خود را در فیلدهای موجود در آگهی ثبت کنید!

در بعضی از سایت‌ها، امکان جستجو آگهی با فیلتر شهر و استان برای کاربران فراهم شده است. پس شانس دیده شدن توسط هم استانی‌ها و هم شهری‌های خود را از دست ندهید.

 

8. در صورت تمایل آگهی‌‎خود را ویژه یا هرچندوقت یکبار نردبان کنید!

قابلیت ویژه کردن، آگهی شمارا از بقیه آگهی ها متمایز می‌کند. معمولا در صفحه اول سایت یا اپلیکشین‌ها اول از همه آگهی‌های ویژه نمایش داده می‌شوند. پس امکان اینکه آگهی شما نسبت به سایر آگهی‌ها سریعتر دیده شود بیشتر خواهد بود. قابلیت نردبان کردن هم تا حدودی در بیشتر دیدن شما موثر است اما برای مدت کم. نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که اگر قصد نردبان کردن آگهی‌تان را دارید، در ساعتی اینکار را انجام دهید که احتمال فعال بودن اکثریت کاربران بیشتر است.

 

امیدواریم با رعایت نکات فوق، تجربه بهتری نسبت به گذشته در زمیته آگهی کردن محصولاتتان کسب کنید.

مارا در تلگرام و اینستاگرام تیپ تیک دنبال کنید تا شاهد آخرین اخبار دنیای مد و پوشاک باشید.

برای تبلیغات ارزان و ثبت آگهی پربازده در تیپ تیک کلیک کنید.

 

 

 

 

 

اشتراک گذاری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عمده-فروشی-پوشاک-پوشاک-عمده-لباس-عمده-مردانه-زنانه-بچگانه2