تیپ تیک | سایت  آگهی های تخصصی صنعت مدو پوشاک
تیپ تیک | سایت  آگهی های تخصصی صنعت مدو پوشاک

KOTON؛ برند معروف و محبوب ترکی

     

امروزه یکی از برندهای محبوب و شناخته شده در اقسا نقاط جهان برندی ترکی به نام Koton است که نمابندگی های آن را در شهرهای مختلف ایران نیز ‌می‌توان مشاهده کرد. شاید تاکنون برای شما هم این سوال مطرح شده باشد که Koton از کجا شروع شد؟ در ادامه همراه ما باشید تا با تاریخچه پیدایش برند کوتون آشناشوید.

در ادامه خواهیم خواند:

تاریخچه برند کوتون

سبک پوشاک برند کوتون

تبلیغات برند کوتون

شعبه های کوتون در ایران

 

برند Koton چگونه تاسیس شد؟

کوتون در سال 1998 یعنی حدود 25 سال پیش به عنوان یک فروشگاه کوچک در شهر استانبول با سرمایه گزاری دو جوان به نام ییلماز و همسرش گولدن پا به عرصه صنعت مد گذاشت.این فروشگاه تنها 25 مترمربع مساحت داشت؛ اما در حال حاضر یکی از برترین تولیدکننده های ترکی در حوزه پوشاک، کفش و اکسسوری است. در گذشته کوتون پوشاک محدودی را برای بانوان تولید می‌کرد. اما با گذشت زمان و مورداستقبال قرار گرفتن همین پوشاک تولید شده محدود، مدیران کوتون تصمیم گرفتن که برای اقشار مختلف جامعه پوشاک، کفش و اکسسوری تولید کنند.

پیش از تاسیس این برند، ییلماز افسر نیروی دریایی و گولدن معلم بود یعنی در ابتدا هیچ آشنایی قبلی با این برند نداشتند و با پذیرش یک ریسک بالا پا به این عرصه گذاشتند. اکنون ییلماز منابع انسانی و کسب و کار را مدیریت می‌کند و همسرش وظایف طراحی و بازاریابی را برعهده دارد.

کوتون با نوآوری و خلاقیت در تولید کالکشن های فصلی خود ،اکنون یکی از محبوب ترین برندهای پوشاک در ایران و 34 کشور دیگر است. البته راضی نگه داشتن همه اقشار جامعه با سلایق و میزان درآمد های متفاوت ، در محبوبیت این برند بی تاثیر نبوده است.

سبک محصولات کوتون:

کوتون همواره در حال آنالیز ترند ها و مد های مختلف موردپسند قشرهای جامعه بوده تا با ارائه ی محصولاتی با مدل ها و قیمت های متفاوت، سلایق و شرایط متفاوت مردم جوامع را پاسخگو باشد. به این منظور طراحان این برند به سراسر جهان سفر می‌کنند و فرهنگ و ترندهای دیگر کشورها را بررسی می‌کنند . این برند در هر فصل به تولید نمونه های محدود از محصولات خود اقدام می‌کند تا مشتریان خود را شگفت زده کند.

تبلیغات برند کوتون:

کوتون از برندهای معروف و محبوب در ترکیه و سایر کشورها نظیر ایران است که هرساله به طور میانگین 20000 مدل جدید ارائه می‌دهد؛یعنی حدود 55 مدل در روز. کوتون برای تبلیغات خود از مدل های معروف مانند Alessandra Ambrosio، Kasia struss و Beatriz دعوت به همکاری کرده است.

 

     

شعبه های  کوتون در ایران:

آذربایجان شرقی: نمایندگی کوتون تبریز        مجتمع تجاری لاله پارک        ۰۴۱ ۳۶۶۰۰۱۷۱

 تهران:  نمایندگی کوتون شریعتی  خیابان شریعتی، بعد از پل سیدخندان ۰۲۱ ۲۶۷۰۲۳۳۶

 
استان آدرس شماره تماس
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *