تجربه خرید از تیپ تیک؟

تیپت خوب باشه تیکت خورده، شعار ماست.
تصور کنید در مرکز خرید بسیار وسیعی در حال قدم زدن هستید و به چندین دست لباس نیاز دارید و زمان بسیار محدودی دارید.
خوشبختانه با توسعه شبکه عظیم اینترنت در سر تا سر جهان با وجود تمام معایب مزیت هایی هم دارد که ما با استفاده از خرید اینترنتی خرید بی درد سر و آسان را به شما پیشنهاد میکنیم، که میتوانید تنها با چند کلیک به یک خرید آسان و سریع دستیابید.
تیپ تیک، سعی میکند همیار و دوستی خوش سلیقه برای شما باشد تا شما بتوانید به راحتی کالای مورد نظرتان را از بین انبوه محصولات انتخاب کنید.
البته تیم توانمند پشتیبانی تیپ تیک با گذاشتن جزئیات کامل شک و تردید ها را برای خرید شما از بین میبرد و میتوانید با کمترین زمان ممکن با رایانه شخصیتان یا تبلت یا حتی گوشی موبایلتان خرید را تثبیت و نهایی کنید.

چرا باید به تیپ تیک اعتماد کنم؟

در راستای حمایت از تولید ملی، ما با داشتن تعدادی گارگاه خیاطی و تعدادی نیروی کار برای تولید کالای ایرانی و پخش کالا در بین مردم، به فروش اینترنتی روی آورده ایم.
فروشگاه اینترنتی تیپ تیک، تضمین اصالت و کیفیت کالا را تعهد همیشگی خود میداند از این رو علاوه بر حضور برند هاو تامین کنندگان نام آشنا و با سابقه درخشان در این فروشگاه از مزایای این فروشگاه است.
این فروشگاه دارای 30 سال سابقه کار درخشان در تولید و پخش لباس به سراسر ایران و حتی کشور های همسایه است واز این رو برای رسیدن محصولات بدونه واسطه به شما عزیزان و مشتریان گرامی به ایجاد فروشگاه اینترنتی پرداخته است.

امتیاز برای خریداران مشهدی

مشهدی های عزیز برای ما متفاوتند، در صورتی که ساکن مشهد هستید، سفارش های خود را در کمتر از 24 ساعت با امکان پرداخت در محل و بدون هزینه ارسال دریافت نمایید.
از حمایت بی چون و چرای شما از تولید ملی بسیار سپاسگزاریم.

money-back
ضمانت کیفیت و گارانتی کالا
delivery-truck
ارسال رایگان برای خرید بیش از 90 هزارتومان
price-tag
ضمانت مناسبترین قیمت برای تمامی کالاها
wallet
پرداخت در محل و ارسال رایگان برای مشهد

با تیپ تیک، مطمئن خرید کنید!


دارای نماد دو ستاره اعتماد الکترونیکی کسب و کارهای اینترنتی از وزارت صنعت، معدن و تجارت
دارای نماد ساماندهی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دارای درگاه پرداخت مستقیم از بانک های معتبر ملت و سامان برای پرداخت از تمامی کارت های عضو شتابضمانت کیفیت و گارانتی کالا

ضمانت مناسبترین قیمت برای تمامی کالاها

خدمات پس از فروش برای تمامی مشتریان

ارسال رایگان برای خرید بیش از 30 هزار تومان

پرداخت در محل و ارسال رایگان برای شهر مشهد

تحویل در کوتاه ترین زمان ممکن