تجربه خرید از تیپ تیک؟

تیپت خوب باشه تیکت میخورده، شعار ماست. تصور کنید در مرکز خرید بسیار وسیعی در حال قدم زدن هستید و به چندین دست لباس نیاز دارید و زمان بسیار محدودی دارید.
خوشبختانه با توسعه شبکه عظیم اینترنت در سر تا سر جهان با وجود تمام معایب مزیت هایی هم دارد که ما با استفاده از خرید اینترنتی خرید بی درد سر و آسان را به شما پیشنهاد میکنیم، که میتوانید تنها با چند کلیک به یک خرید آسان و سریع دستیابید.
تیپ تیک، سعی میکند همیار و دوستی خوش سلیقه برای شما باشد تا شما بتوانید به راحتی کالای مورد نظرتان را از بین انبوه محصولات انتخاب کنید.
البته تیم توانمند پشتیبانی تیپ تیک با گذاشتن جزئیات کامل شک و تردید ها را برای خرید شما از بین میبرد و میتوانید با کمترین زمان ممکن با رایانه شخصیتان یا تبلت یا حتی گوشی موبایلتان خرید را تثبیت و نهایی کنید.
چرا باید به تیپ تیک اعتماد کنم؟

در راستای حمایت از تولید ملی، ما با داشتن تعدادی گارگاه خیاطی و تعدادی نیروی کار برای تولید کالای ایرانی و پخش کالا در بین مردم، به فروش اینترنتی روی آورده ایم. فروشگاه اینترنتی تیپ تیک، تضمین اصالت و کیفیت کالا را تعهد همیشگی خود میداند از این رو علاوه بر حضور برند هاو تامین کنندگان نام آشنا و با سابقه درخشان در این فروشگاه از مزایای این فروشگاه است.
این فروشگاه دارای 30 سال سابقه کار درخشان در تولید و پخش لباس به سراسر ایران و حتی کشور های همسایه با نام پوشاک برادران صادقی است واز این رو برای رسیدن محصولات بدونه واسطه به شما عزیزان و مشتریان گرامی به ایجاد فروشگاه اینترنتی پرداخته است.


تخفیف ویژه

تیپ تیک برای راحتی شما عزیزان برای خرید آنلاین که از طریق سایت و اپلیکیشن انجام می شود تخفیف های ویژه در نظر گرفته تا هم راحتر و ارزانتر بتوانید خرید خود را انجام دهید.

icon1-64
ضمانت کیفیت و گارانتی کالا
icon2-64
ارسال سریع به تمام نقاط کشور
icon3-64
ضمانت مناسبترین قیمت برای تمامی کالاها
icon4-64
خدمات 24 ساعته

با تیپ تیک، مطمئن خرید کنید!


دارای نماد دو ستاره اعتماد الکترونیکی کسب و کارهای اینترنتی از وزارت صنعت، معدن و تجارت
دارای نماد ساماندهی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دارای درگاه پرداخت مستقیم از بانک معتبر ملت برای پرداخت از تمامی کارت های عضو شتاب
ضمانت کیفیت و گارانتی کالا

ضمانت مناسبترین قیمت برای تمامی کالاها

خدمات پس از فروش برای تمامی مشتریان

ارسال سریع و راحت به سراسر ایران

تحویل در کوتاه ترین زمان ممکن